Puksiiri teenus Tallinna piires

evakuaator

Autode pukseerimine - 39€

Juhul kui oled jäänud ootamatult tee äärde võib vajada puksiiri teenust. Juhul, kui olete sattunud liiklusõnnetusse või vajab teie auto lihtsalt transportimist garaažii või autoteenindusse.
Puksiir

Väikebusside, kaubikute, pakiautode vedu - 44€

Puksiir väikeste veoautodele ja pakiveoautodele. Autoabi teenust saame pakkuda keskmise suurusega autodele, näiteks kaubikutele, pakiautodele või kastiautodele.
kaivitusabi

Käivitusabi - 35€

Käivitusabi pakume siis, kui teie sõiduk või veoauto ei käivitu. Sõiduki käivitamine tühja aku korral spetsiaalse seadme abil. Sõiduautode käivitusabi on 12V.
rehviabi

Ratta vahetus, rehviabi - 35€

Rehviabi (kummiabi) on teil vaja juhul kui on tühjaks või katki läinud autorehv. Meie teenuseks on näiteks varuratta (tagavararatas) alla panemine ja autorehvi koha peal parandamine.
Puksiiri teenus eritehnika jaoks

Tehnika kuni 2500 kg - 44€

Puksiiri teenus eritehnika jaoks kaaluga kuni 2,5 tonni: laadijad, teerullid, minilaadurid, kallurid, minitraktorid, laotõstukid, diiseltõstukid, Bobcat ‘id, põllumajandustehnika, ekskavaatorid, mootorsaanid jms.
Puksiiri teenus mootorratastele

Puksiiri teenus mootorratastele -39€

Puksiiri teenus mootorratastele ja mopeedautodele. Transpordime turvaliselt ja kiirelt. Mootorratas kinnitatakse puksiiri platvormile.
AUTO KRAAVIST VÄLJA TÕMBAMINE

Auto kraavist välja tõmbamine al - 49€

Sõiduki kraavist, lumest, porist, liivast väljatõmbamine. Sõiduki väljatõmbamine kraavi sattumisel või kinnijäämisel.
Lisakütuse toomine

Lisakütuse toomine - 34€

Kütuse lõppemise korral toome Teile piisavalt tasuta kütust lähimasse tanklasse sõitmiseks.
autoabi

Autoabi alates - 33€

Juhul kui teil on mure autoga, siis me saame aidata! Ööpäevaringne autoabi teenus tuleb appi, kui teie autoga edasisõit on järsku takistatud: sõiduk ei käivitu, juhtus avarii või tehniline rike, teekonnal puruneb rehv, auto teelt välja sõitnud või kui auto lumme või liiva kinni jääb.

Puksiiri teenus Tallinnast väljas

Puksiiri väljakutse linnast väljas - 36€+0.8€/km*

*kilomeeter edasi-tagasi

Öine tariif, hinnale lisandub lisatasu - 18€

ajavahemikus 20:00–07:30

Hinnakirja täpsustamiseks konkreetse töö jaoks helistage palun meile

+372 58 00 60 20

Auto arvutidiagnostika

Mercedes diagnostika. Seadmed: Mercedes Star Diagnosis C3 SD connect(dilleri seadmed) MERCEDES-BENZ, SMART, SISU. RENAULT, DACIA DIAGNOSTIKA. SEADMED:RENAULT CAN CLIP See on süsteemitester, mis võib töötada auto kõikide elektrisüsteemidega (mootori juhtimissüsteem, käigukast, ABS, turvapadi jm). Diagnostikaseade ühildub sõidu ja veo auto.

Helista + 372 58 00 60 20